Врізний замок TESA R200B
Потужний врізний основний замок для вхідних дверей.
- Чотири сталевих круглих ригеля Ø14мм.
- Бексет: 50 мм.
- Міжосьова відстань: 85 мм.
Обробка передньої планки: матова лакована латунь
Зворотна планка в комплекті







Врізний замок TESA R200B
Потужний врізний основний замок для вхідних дверей.
Обробка передньої планки: матова лакована латунь
Зворотна планка в комплекті
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesa |
| Страна производитель | Испания |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 14 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Backset | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| По цвету | Хром |
| Back Set | 65 |
| Тип ключа | Цилиндровые |
| По месту установки | Основной нижний |
| По способу установки | Врезной |
| Тип защелки | Язычек |
| По типу дверей | Для входных |